DJ Jackalope Live Set, HackaDay Remooticon

Remotooticon’un neredeyse burada olduğunu kapatacak, ama Cumartesi gecesi gitecek! Düşünebildiğimiz en iyi sendoff, bir partidir ve DJ Jackalope bunu yapmak için canlı bir set oynuyor.

DJ Jackalope [Fotoğraf Kredisi: Eli Omen Fotoğrafçılığı] DJ Jackalope’dan Hackaday Ödülü Töreni’nden hemen sonra sayısız HackaDay Superconferences’ten canlı müzik geçirdik. Bu yıl gitti ve geleneğe devam ettik, seğirme akışını ses / video platformu olarak sağladı.

Herkes müzikte zevkli olabilir ve RemotoTootion discord sunucusu aracılığıyla hala sosyalleşebilir (davetler Çarşamba günü gönderilecektir). Setinin 20 Kasım Cumartesi günü saat 7: 35 PM Pasifik zamanında başlaması planlanıyor.

Fakat gerçekten Jeremy Fielding’in KeyNote için Remicoticon Canlı Akışında, saat 17: 25’te HacTaDay Ödül töreni izlemeyi planlamalısın. Neden bir parti ile akşamları başa çıkmamız gerektiğini görebilirsiniz!

Tüm Hoparlör ve Zamanlama Bilgileri Remotoicon web sitesinde mevcuttur. Tamamen ücretsiz bir bilet aldığınızdan emin olun; Size canlı akış bağlantılarını hatırlatacağız ve bu aynı zamanda Cuma gecesi GRUBE-A-Hack’e nasıl erişeceğinizi de hatırlayacağız. Bu yıl şahsen birlikte olamayacağımızdan bums bile, ama birbirimizin şirketinde zevk için mümkün olan her şeyi yapacağız – bir bölüm ol!