Hackit: DTV Dönüştürücü Kutuları?

Anonim bir Slashdot ziyaretçi bugün analog dönüştürücü kutusuna en iyi dijital televizyon neydi. En iyi hackleme potansiyeli olan birini bulmaya çalışıyordu. Gerçekten bir Zenith DTT900 HD dönüştürücü kutusu satın aldık Bu yaz, özellikle hack potansiyelini merak ediyor. Flickr’da tam bir galeri keşfedebileceğiniz gibi bir göz ardıçını yaptık. Son düşüncemiz bu oldu: orada fazla değil. Dijital bir RF sinyalini alan bir kutudan bahsediyorsunuz, ayrıca kompozit üzerinde bir crpier görünümlü analog sinyal haline getirir. Oluşturulan kullanımının dışında yapabileceğin fazla yok. Herhangi bir kavramınız var mı? Bununla başka ne yapılabilir?

Slashdot Yorumcu [TimeOtay], seri bağlantı noktasına sahip olan bir TIVAX marka kutusundan bahsetti. Kumandaya uzaktaki komutları sorunla kullanabilirsiniz.

Gerçek kuponlar hakkında pek de belirtilmedi. Aşağıdaki gömülü onlardan bir taramaya sahibiz. 40 $ kupon esasen kredi puan kartlarıdır. Bunu onaylayan bir Magstripe ziyaretçisi ile bizim koştu. Kart alıcının adıyla damgalanmamış olsa bile, Magstripe’de tutulur.