Ses efektleri olan görüntüleri mangalama

Paris’e seyahatinizden aldığınız bu anlık görüntülerin ne olduğunu merak ettiniz, onları bir PROCO sıçan veya patronun üzerinden geçiş yaptıysanız nasıl görünüyordu? BF-3 flangıcısına ne dersin? [Robert Foss], görüntüleri ses dosyaları oluyormuş gibi işleyen bu şık küçük komut dosyası (Github) ile yazdı, böylece analog pedalların bir rafına yatırmadan deneyebilirsiniz. Ses / Visual DSP sezgisini test edin ve görüntüleri efektlere bakmadan adlandırıp alamayacağınızı görün.

Linux komut satırı yardımcı programlarınızı biliyorsanız, gerçekten fazla değil, nasıl bittiğini görmek için komut dosyasının altına doğru kaydırın. FFMPEG, görüntüleri ses işleme için RGB’den çok daha iyi çalışan YUV formatına dönüştürür ve SOX ses efektlerini ekler. FFMPEG aracılığıyla başka bir gezi sizi bir resim veya videoya geri alır.

Tamam, hile yapıyor çünkü bilgisayarın içindeki ses efektlerini uyguluyor, ancak hiçbir şey seni aslında ses çıkarmaktan ve onu tozlu küçük taşla çalıştırıyor. Tabii ki, bilgisayarın dışında ses aldıktan sonra, dünya senin istiridye. Video sanatçıların çorba-up ses sentezleyicileri kullanarak çalıştığında şanlı 70’leri yeniden yaşayın. Sandin image işlemcisini veya taramayı eylemde görmediyseniz, yapacak bir youtubing var.