Kendi Backyard Pizza Fırını

inşa et Bu yaz evinizi ısınmayın, bunun yerine kendi arka bahçesini pizza fırınınızı geliştirin. Bahçemiz, ev yapımı hamur, yaz aylarında lezzetli bir pasta kırbaçlamak için taze çiftçinin pazar mozzarella’yı kullanmayı seviyoruz. Bununla birlikte, ızgarada pişirmek zor olabilir ve sıcak olduğunda fırını ısıtmaktan nefret ediyoruz. Bu mükemmel bir çözüm olabilir.

Fırının ayak izi [Furiousbal’s] bahçesinde bir çiçek yatağı olarak kullanıyor. Toprağın yanı sıra yan duvarların yanı sıra, bezelye çakılının bir yatağını bıraktı, daha sonra fırın için tuğla tabanını inşa etmeye başladı. Baz, bira şişelerini yerel olarak toplanan bir kil yatağında tutarak yalıtılıyor. Yangın tuğlası daha sonra kemerli açıklığa ek olarak pişirme alanının zeminini yapar. Bina sırasında kilini desteklemek için, nemli gazete ile kaplı olduğu gibi bir ıslak kum kubbesi inşa etti. Kil, kumu içeriden çıkarmadan önce katmanlar halinde oluşturulur. Son adım (yukarıda gösterilmemiştir), yönlerin zor işinizi uzaklaştırmadığından emin olmak için biraz barınak geliştirmektir.

Programın kendi ateşini kullanmak için kendi ateşini geliştirmek için programın. Eğer bu kadar çok iş olsaydı, belki de güneş pişirmeyi denemelisin?

[Reddit üzerinden]

Karar vermemize yardım et, bu iş hayatına gitmeli. Hangaday?